Zakładka z przeszłości – weź udział w konkursie!

Drukuj

Zachęcamy do wzięcia udziału w II edycji konkursu "Zakładka z przeszłości. Historia spomiędzy kart" organizowanego przez serwis Lustro Biblioteki. Konkurs jest okazją do wymiany ciekawych poglądów na temat książek i czytelnictwa. To przede wszystkim sposobność do poznania losów pozostawionych zakładek w książkach. Jeśli znalazłeś fascynującą zakładkę lub inny przedmiot w książce weź udział w naszym konkursie! Dołącz do zabawy i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

Możesz opisać nie tylko standardowe zakładki, które odnalazłeś w trakcie lektury, ale także przeróżne przedmioty począwszy od widokówek, rysunków, banknotów, poprzez zasuszone kwiaty, łańcuszki, klipsy, serwetki...

 

ODKRYJ PRZESZŁOŚĆ O KIMŚ, KTO CZYTAŁ KSIĄŻKĘ PRZED TOBĄ I  HISTORIĘ KRYJĄCĄ SIĘ ZA ODNALEZIONĄ ZAKŁADKĄ!

 

Napisz opowiadanie o swojej Zakładce z przeszłości, dodaj zdjęcie i wyślij pracę na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do udziału zapraszamy wszystkich miłośników książek, bibliotekarzy i czytelników oraz wielbicieli słowa pisanego. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 24.12.2013 roku (do Wigilii)

Uczestnikiem Konkursu może zostać każda osoba fizyczna, która ukończyła 16 lat. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.

 

Patronat honorowy nad konkursem objęła Biblioteka Narodowa.

Konkurs wspierają Sokrates-IT, Granice.pl, Paperblanks, Ideadizajn oraz AleArte.

Patronat medialny sprawują Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, BiblioNETka oraz w.bibliotece.pl.

 

Poniżej plakat i regulamin konkursu

kliknij aby powiększyć

Regulamin Konkursu