Promocji tomiku poezji Andrzeja Słobodzińskiego

W sobotę w zakopiańskim Grand Hotelu Stamary odbyła się promocja tomiku poezji  pt. „Drzazgi” Andrzeja Słobodzińskiego, naszego bibliotekarza Filli Bibliotecznej na Olczy. Podczas spotkania utwory pana Andrzeja czytali aktorzy Sceny A2. Organizatorem spotkania było Towarzystwo Miłośników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Zakopanem. Serdecznie gratulujemy autorowi tomiku poezji.

W sobotę w zakopiańskim Grand Hotelu Stamary odbyła się promocja tomiku poezji  pt. „Drzazgi” Andrzeja Słobodzińskiego, naszego bibliotekarza Filli Bibliotecznej na Olczy. Podczas spotkania utwory pana Andrzeja czytali aktorzy Sceny A2. Organizatorem spotkania było Towarzystwo Miłośników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Zakopanem. Serdecznie gratulujemy autorowi tomiku poezji.

Wydarzenia kulturalne

• AUDIOBOOKI
  • NOWOŚCI KSIĄŻKOWE
  • Czytaj e-booki z LIBRA IBUK
  • Czytaj e-booki z LEGIMI

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA im.Stefana Żeromskiego w Zakopanem

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z 14 bibliotekami wiejskimi tworzy powszechną sieć placówek w powiecie. Rozpoczęta została komputeryzacja zbiorów bibliotecznych. Obecnie gdy liczy się szybki dostęp do informacji, biblioteka musi być zasobna i nowoczesna. Użytkownik może wyszukiwać interesujące książki w katalogu on-line. Zakopiańska Biblioteka jest otwarta na potrzeby Środowiska. Daje możliwość spędzenia wolnego czasu przy książce, czasopiśmie lub komputerze, a także pozwala poznać ciekawych ludzi - prelegentów czwartków literackich.

Znajdź nas

os. Łukaszówki 4a, 34-500 ZAKOPANE